Zbuloni ekuilibrin perfekt të harmonisë dhe rehatisë

Hotel Bonsai

Një nga hotelet më luksoze në qytetin e Tiranës.
Me një kapacitet prej 17 dhomash
dhe 1 bar me një dizajn luksoz.
Ju mund të shihni gjithçka të punuar në detaje.
Shërbimi është i koordinuar në mënyrë të përsosur kur klienti mbetet i kënaqur. Pastërtia dhe korrektësia me klientët dhe objektet tona bëjnë diferencën nga hotelet e tjera.

Dhomat

Në dhomat tona do të ndjeni freskinë e luksit dhe do të ndiheni shumë të ngrohtë në komoditetin dhe komoditetin e punës në çdo detaj.

Lehtesirat

Parkim falas

WiFi falas

Eat & Drink

24-hour front desk

Shërbimet

Mëngjesi

Shërbim në dhomë

Evente

Tarracë

Ne ju ofrojmë një vend ku mund të pini diçka. Ju mund ta shijoni pijen në komoditetin e muzikës hit të momentit. Ne ju shërbejmë koktejet tuaja të preferuara dhe të gjitha markat alkoolike.

Galeria

Situated in Tirana, 4.9 km from Skanderbeg Square, Hotel Bonsai features rooms with air conditioning. Located around 5 km from Dajti Ekspres Cable Car, the hotel is also 1.9 km away from Former Residence of Enver Hoxha. The hotel features a restaurant, and National Sport Park Resort is 5 km away.All guest rooms in the hotel are fitted with a flat-screen TV.A buffet breakfast is served every morning at the property.Round-the-clock assistance is available at the reception.Grand Park of Tirana is less than 1 km from Hotel Bonsai, while Postbllok – Checkpoint Monument is 4.9 km away. The nearest airport is Tirana International Mother Teresa Airport, 21 km from the property.

Kontaktoni

Vendndodhja

Copyright 2021 Bonsai

Powered by

Dhoma Binjake Standart

Dhome Dyshe Standart

Economy Twin Room

Dhomë dyshe komode

Dhomë Luksoze Dyshe