Lorem, ipsum dolor. Për komoditetin tuaj Lorem, ipsum dolor.

Dhomat Tona

Lorem, ipsum dolor. Dhomat Lorem, ipsum dolor.

Veçoritë :
Madhësia: 24 m²
Shtretër: 1 Krevat dopio
Ballkoni : Pamje nga mali
Banjo: Banjo private
Të tjera : Kondicioner , Tv me ekran të sheshtë

Dhoma Dyshe

Përjetoni luksin me stil në suitat tona ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit. Dhoma gjumi dyshe është e pajisur me një banjo en suite.

Veçoritë :
Madhësia: 30 m²
Shtretër: 1 Krevat Dopio
Ballkoni : Pamje nga mali
Banjo: Banjo private
Të tjera : Kondicioner , Tv me ekran të sheshtë

Dhoma Dyshe Deluxe

Kjo është një dhomë shumë bollshme, me ajër të kondicionuar, elegante. Është e përkryer për dy persona për të shijuar pamjen e maleve në një zonë të qetë. Një hapësirë e madhe jetese e cila ofron privatësi.

Veçoritë :
Madhësia: 20 m²
Shtretër: 1 Krevat dopio
Ballkoni : Pamje nga mali
Banjo: Banjo private
Të tjera : Kondicioner , Tv me ekran të sheshtë

Dhoma Ekonomike

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë ​​dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju. Dhoma jonë ekonomike ka 2 krevate teke. Ne kemi ofruar të gjitha ambientet si tualet, ballkon etj

Lorem, ipsum dolor. Komoditetet Lorem, ipsum dolor.

Shërbim në Dhomë
Ajër i Kondicionuar
Wifi Falas
Dhoma ku nuk Tymoset