Lorem, ipsum dolor.Mirë se erdhët nëLorem, ipsum dolor.

Hotel Bonsai

Lorem, ipsum dolor. Bonsai Lorem, ipsum dolor.

Mirë se erdhët në hotelin tonë

Hotel Bonsai në Tiranë ka akomodim me 4 yje me tarracë dhe bar. Me një kopsht, hoteli me 4 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Akomodimi përmban shërbim në dhomë dhe një recepsion 24-orësh për mysafirët. Të gjitha dhomat në hotel janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë dhe pajisje tualeti falas.

Zbuloni dhomat tona
REZERVO TANI

Mirësevini në hotelin tonë, më i miri që do të gjeni për të ofruar pamje fantastike ndërkohë që jeni ende afër qendrës së qytetit.

Lorem, ipsum dolor. Ushqimi Ynë Lorem, ipsum dolor.

Lounge Bar & Restorant

Një mëngjes à la carte ofrohet çdo mëngjes në Hotel Bonsai. Sheshi Skënderbej është 7.6 km nga akomodimi, ndërsa Dajti Ekspres Teleferik është 12 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza, 20 km nga Hotel Bonsai.

Lorem, ipsum dolor.KomoditeteLorem, ipsum dolor.

Shërbim në Dhomë
Ajër i Kondicionuar
Wifi Falas
Dhoma ku nuk Tymoset

Lorem, ipsum dolor. Dhomat Tona Lorem, ipsum dolor.

Dhoma Dyshe

Përjetoni luksin me stil në suitat tona ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit. Dhoma gjumi dyshe është e pajisur me një banjo en suite.

Dhoma Dyshe Deluxe

Kjo është një dhomë shumë bollshme, me ajër të kondicionuar, elegante. Është e përkryer për dy persona për të shijuar pamjen e maleve në një zonë të qetë.

Dhoma Ekonomike

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë ​​dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju. Ne ju ofrojmë të gjitha komoditetet.

Lorem, ipsum dolor. Komentet Lorem, ipsum dolor.

"Dhomë e bukur me një pamje fantastike. banjo e pastër dhe e bollshme. Ata nuk kanë një menu për mëngjes, por kamerierja rekomandon dhe nuk ju zhgënjen. Ne madje shkuam atje dy herë brenda një javë! E vetmja pengesë që mund të mendoj është se nuk është aq afër qendrës POR që siguron paqen që duhet qetësuar."
-Miranda, Angli
" Mikpritja dhe pastërtia. Mikpritja e pabesueshme e të gjithë stafit dhe pastërtia e të gjitha ambienteve të hotelit duhet të theksohet. Asgjë nuk mbetet për të dëshiruar. Na pëlqeu absolutisht. Arritëm më vonë dhe na ndihmuan menjëherë. Ne rezervuam një natë tjetër direkt dhe mund ta rekomandojmë shumë këtë akomodim."
-Domi, Gjermani
"Një hotel i mirë. I vogël, por elegant dhe i rehatshëm. Mëngjesi është me porcion, i mesëm, i shijshëm. Si kudo, omëletë, sallatë, djathëra, sallam dhe lëng. Hoteli është i pastër dhe komod. Supermarkete, këmbim valutor dhe një stacion autobusi janë afër. Autobusët shkojnë çdo 25 minuta për te qendra 40 lekë për person, L8 duhet të shkruhet në autobus."
-Olya, Poloni