Lorem, ipsum dolor. Zgjidhni Bonsai, shijoni qëndrimin tuaj Lorem, ipsum dolor.

Rreth Nesh

Lorem, ipsum dolor. Bonsai Lorem, ipsum dolor.

Rreth Nesh

Hotel Bonsai në Tiranë ka akomodim me 4 yje me tarracë dhe bar. Me një kopsht, hoteli me 4 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Akomodimi përmban shërbim në dhomë dhe një recepsion 24-orësh për mysafirët. Të gjitha dhomat në hotel janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë dhe tualetin falas. Një à la carte mëngjes është në dispozicion çdo mëngjes në Hotel Bonsai. Sheshi Skënderbej është 7.6 km nga akomodimi, ndërsa Teleferiku Dajti Ekspres është 12 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza i Tiranës, 20 km nga Hotel Bonsai.

Lorem, ipsum dolor. Mini Galeria Lorem, ipsum dolor.

Lorem, ipsum dolor. Komentet Lorem, ipsum dolor.

"Dhomë e bukur me një pamje fantastike. banjo e pastër dhe e bollshme. Ata nuk kanë një menu për mëngjes, por kamerierja rekomandon dhe nuk ju zhgënjen. Ne madje shkuam atje dy herë brenda një javë! E vetmja pengesë që mund të mendoj është se nuk është aq afër qendrës POR që siguron paqen që duhet për tu qetësuar."
-Miranda, Angli
" Mikpritja dhe pastërtia. Mikpritja e pabesueshme e të gjithë stafit dhe pastërtia e të gjitha ambienteve të hotelit duhet të theksohet. Asgjë nuk mbetet për të dëshiruar. Na pëlqeu absolutisht. Arritëm më vonë dhe na ndihmuan menjëherë. Ne rezervuam një natë tjetër direkt dhe mund ta rekomandojmë shumë këtë akomodim."
-Domi, Gjermani
"Një hotel i mirë. I vogël, por elegant dhe i rehatshëm. Mëngjesi është me porcion, i mesëm, i shijshëm. Si kudo, omëletë, sallatë, djathëra, sallam dhe lëng. Hoteli është i pastër dhe komod. Supermarkete, këmbim valutor dhe një stacion autobusi janë afër. Autobusët shkojnë çdo 25 minuta për te qendra 40 lekë për person. L8 duhet të shkruhet në autobus."
-Olya, Poloni